World Travel Show, czyli Cooking Van w swoim żywiole

World Travel Show

World Travel Show, czyli gdzieśmy się podziali

     Zgadnijcie tylko gdzie nas wywiało! Ekipa Cooking Vana odwiedziła dziś Targi World Travel Show 2017 w Nadarzynie w Ptak Warsaw Expo. Nie mogło przecież zabraknąć osób żądnych przygód i podróży kamperem na dedykowanym temu wydarzeniu.

Nowe cele na nowe wyprawy

     Przyznać należy, że piątkowa pogoda nie dopisywała, dlatego nikt nie uskarżał się na spędzenie całego dnia w halach po brzegi wypełnionych atrakcjami. A tych było niemało – od wywiadów z Wojciechem Cejrowskim i Aleksandrem Dobą, po plażę z palmami a nawet wyścigi modelarzy.

Więcej na filmie:

World Travel Show      Jeżeli jest dziedzina lub produkt, które kojarzycie z podróżami, znaleźlibyście je na Targach z łatwością. Wyjątkową popularnością cieszył się zwłaszcza dział Targów, w którym dowiedzieć się można było niemal wszystkiego na temat wielu krajów z różnych części globu. Niektóre z nich na pewno znajdą się na liście naszych kolejnych kulinarnych wypraw. Wprawdzie, z wielkim smutkiem, nie znaleźliśmy Rumunii, ale od Singapuru po RPA, od Słowacji, po Indonezję, od Seszeli po Meksyk – było naprawdę wiele.

Wszyscy mają kampera, mam i ja!

World Travel Show      Jednak tym, co najbardziej pochłaniało naszą uwagę były różnorodne kampery – wysokie i niskie, z kuchnią z przodu lub z tyłu, obracanymi fotelami i innymi bajerami. Q-Vanowicze błąkający się w gąszczu maszyn, gotowych do podróży w dalekie kraje, dostawali istnego oczopląsu. Nic tylko ukraść kluczyki, staranować blaszane ściany hali D i odjechać w stronę zachodzącego słońca. Achhh….

     Marzenia na bok, ekipa Cooking Vana ma już odpowiedniego kampera, na którego temat więcej możecie dowiedzieć się z filmu i wpisu na stronie.

    Uprzejmie donosimy też, że udało nam się nawiązać ciekawe znajomości z wieloma firmami z branży, gotowymi na owocną współpracę. Wszystkich zainteresowanych wsparciem projektu zapraszamy do zakładki WSPÓŁPRACA.  🙂

     Gorąco zachęcamy do obejrzenia krótkiego sprawozdania naszej wycieczki na kanale youtube lub na facebook’owym fanpage’u.

     Tych, których zabrakło na targach podróżniczych wybawimy od rozpaczy, Targi World Travel Show 2017 trwać będą jeszcze do niedzieli 22.10.2017. Kolejne dopiero za rok… Zachęcamy Was do odwiedzenia strony tego wydarzenia na facebooku TUTAJ.

      Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać Was przy podobnej okazji!

World Travel Show World Travel Show World Travel Show World Travel Show World Travel Show

Dodaj komentarz