WSPÓŁPRACA


Jeśli chcesz zostać członkiem ekipy…

 

Cooking van - współpracaJeśli trafiłeś najpierw na tę stronę, a nie wiesz niczego więcej o tym projekcie – przeczytaj najpierw „O NAS”.

Kogo szukamy?

W tym projekcie podróże mają być głównym sposobem życia i sposobem na życie (zarówno w kontekście pasji, jak i finansowym), więc potrzebne są osoby, które widzą swoją przyszłość mocno powiązaną z podróżami. Osoby, które zawsze i wszędzie, w każdych warunkach chętnie wyjeżdżają, nie marudzą, nie narzekają, nie mają nałogów. Do tego swoją pracę wiążą z podróżami lub w czasie podróży pracują (freelancerzy, cyfrowi nomadzi).

Ten projekt to wspólna praca kilku niezwykłych ludzi. Dlatego szukamy pasjonatów, którzy kochają tworzyć coś wartościowego, nie patrzą, aż inni zrobią wszystko za nich, lecz sami działają. Ludzi, którzy kochają to, co robią (np. pracę w necie), kochają podróże, którym wystarczy powiedzieć, że jedziemy w trasę, a za 15 minut stoją w drzwiach z plecakiem. Ludzi, którzy MYŚLĄ, są kreatywni, nie skupiają się tylko na sobie. WAŻNE! Szukamy osób, które to nas będą popędzały, by coś zrobić, które będą nas wyprzedzały myślami, zarażały entuzjazmem. Wtedy właśnie wiemy, że tworzymy odpowiedni zespół, który może wszystko!

Cooking Van na PodlasiuSzukamy specjalistów, osób obu płci, które mogą się przyczynić do rozwoju i sukcesu tego projektu.

Szukamy zapalonego blogera/copywritera, doświadczonego fachowca od marketingu i social mediów, operatora-montażystę video, podróżników stricte (chętnie z doświadczeniem). Jeśli oprócz podróży interesują Cię też kulinaria, inne kultury, języki, rozwój osobisty, motoryzacja (zwłaszcza mechanika) – SUPER! A może są też ludzie-orkiestry, którzy znają się na wielu rzeczach… 😉

Stała ekipa nie wyklarowała się jeszcze w 100%, więc jest możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie. Nawet, gdy główna ekipa będzie już w pełnym szyku, zdarzają się różne przypadki, które mogą sprawić, że ktoś akurat w daną podróż nie będzie mógł jechać. Wtedy odezwiemy się być może właśnie do Ciebie. Choćby dlatego warto się zgłosić.

Planujemy również co jakiś czas zabierać ze sobą na wyprawy naszych fanów, czytelników i przede wszystkim osoby, które najmocniej nas wspierają. Jeśli podoba Ci się idea tego projektu i mógłbyś / chcesz nam pomagać swoimi talentami, umiejętnościami lub w inny sposób – chętnie Cię poznamy.

Najważniejsze jest to, byś był/a po prostu interesującą, uczciwą, szczerą, serdeczną, pomocną i potrafiącą się zaangażować osobą. Bardzo istotne w życiu w podróży, w camperze, 24h z innymi osobami są też takie cechy jak: odpowiedzialność, dbanie o porządek, nie nadużywanie alkoholu, zaangażowanie w codzienne czynności, chęć pomagania, itp. Niby oczywiste, ale jednak nie zawsze, dlatego dopisujemy.

Co nas czeka???

Z jednej strony ciężka, ale bardzo przyjemna praca nad rozwojem projektu, wiele wyrzeczeń i poświęceń, wielotygodniowych wyjazdów, podróży nieraz w nieznane… A z drugiej strony, w przypadku sukcesu – satysfakcja, rozgłos, pieniądze i duma z tego, czego uda się dokonać. Dlatego warto się naprawdę postarać.

Szczególnie cenne są dla mnie znajomości z osobami z Piaseczna lub okolic, np. z południowej części Warszawy.

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą – napisz do nas e-maila na info@CookingVan.com z tematem „Ekipa” – napisz coś więcej o sobie, czym się zajmujesz, co Cię interesuje, dlaczego warto Ciebie poznać. Nagraj też co nieco o sobie w krótkim filmiku. Daj się poznać 😉 Z pewnością odezwiemy się do Ciebie.


Jeśli chcesz nas wesprzeć…

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą formę wsparcia, jaką okazujecie lub przekazujecie. Jeśli chcesz nas wesprzeć, masz jakąś propozycję, sprzęt, finanse – napisz do nas na info@CookingVan.com z tematem „wsparcie”. Dziękujemy.


Jeśli chcesz z nami współpracować…

Jeśli masz interesujący pomysł na współpracę z nami, przedstaw go nam – napisz do nas na info@CookingVan.com